ТЕХНАРЬ     
Меню сайта
Наш опрос
Что Вас заинтересовало бы на сайте?
Всего ответов: 2036
Главная » Гостевая книга [ Добавить запись ]

Страницы: 1 2 3 4 »
Показано 1-10 из 34 сообщений
0  
34. Тамара Власюк [tamaravlasuyk]   (30.08.2018 16:25)
Здравствуйте  ,  я с  2014  года   стала  работать  в  Приазовской  ООШ  Мангушевского  района  Донецкой  области      -  учитель  1  категории ..., в  2018  году  прошла  курсы  повышения  квалификации    ,     дистанционные    в  городе  Славянске  ,  получила  удостоверение  с  отличием   ....  ,  участвовала  в   конкурсе  --Учитель  года  _  получила  грамоту  от  РОно    за  активное  участие  ,  участвовала  в  олимпиадах  ---  физика   2  место  среди  школ ,  математика  3  место  среди  школ  ,   в     олимпиаде   Гелиантус  --  украинская  математическая  игра  _    были  победители  и  мне  дали  сертификат   координатора    ,  провела  2  открытых  урока     по  физике  и  в  интернет  выкладала  много   материала  по  урокам  ..---    была  1   категория  ,   но  в  силу  личностных  отношений  мне  категорию  понизили  на  2   ...  Как  так  пройти  курсы  повышения  и  понизить  квалификацию     ...  Пожалуйста  , помоги   восстановить  справедливость    .

0  
33. Zorianka Stehnij [zorianka_1983]   (15.09.2015 12:56)
Шановний, пане міністре! Хочу привернути Вашу увагу до шкіл у маленьких містечках нашої країни.У нашій школі вчителі взагалі почали забувати чого Вони приходять на роботу.Ніхто не пільнує дітей не тільки старших класів а й і молодших.Вони відмовляються на уроках пояснювати той матеріал який подають, дозволяють собі ображати дітей і навіть піднімати на них руку.Я вважаю таке відношення вчителів не прийнятним.Два роки я відстоювала права своєї старшої дочки але нажаль результатів не було жодних, мені довелось перевести дочку в іншу школу.Зараз почались проблеми у молодшої дочки.Сьогодні вона пішла із школи бо учні почали її бити на уроці а вчителя не було.Дочка самовільно покинула школу вся в сльзах а вчитель навіть мене не повідомив мене про це.Прошу пояснити мені що в даній ситуації мені робити.

0  
32. urbance   (04.11.2014 13:15)
Спасибо

0  
31. Олена Напаснюк [alena1980]   (26.01.2014 16:58)
Доброго дня! Я працювала в Костогризівській ЗОШ вчителем початкових класів. За 2 дні я була змушена піти з роботи, бо вже не могла терпіти образи та приниження. За всі роки я була гарним вчителем, а за 2 дні стала "поганим". Школа - це місце, де трапляються різні випадки. Один випадок був і в мене. Директор школи при завучі з навчально-виховного процесу ображала мене, називаючи "тварью(дослівно)". Але я знаю, что завуч цього не підтвердить, але факт залишається фактом. Голова ПК, яка повинна захищати всіх членів колективу, захищає тільки адміністрацію. І сама також принижувала мене в присутності колег, не маючи на це жлдних підстав. Прошу розібратись в даній ситуації!

0  
30. ВОЕННО-КОСМИЧЕСКАЯ АКАДЕМИЯ имени А.Ф.Можайского   (24.09.2013 22:38)
ВОЕННО-КОСМИЧЕСКАЯ АКАДЕМИЯ
имени А.Ф.Можайского
ОБЪЯВЛЯЕТ
ОБ ОРГАНИЗАЦИИ ПРОВЕДЕНИЯ
С 29 ПО 30 ОКТЯБРЯ 2013 ГОДА

ВСЕРОССИЙСКОЙ
НАУЧНО-ТЕХНИЧЕСКОЙ
КОНФЕРЕНЦИИ

«ТЕОРЕТИЧЕСКИЕ И ПРИКЛАДНЫЕ ПРОБЛЕМЫ РАЗВИТИЯ И СОВЕРШЕНСТВОВАНИЯ АСУ ВОЕННОГО НАЗНАЧЕНИЯ»
подробнее :
http://www.academy-mozhayskogo.ru/conferences/

0  
29. gh ggh [gh]   (20.09.2013 18:09)
http://zvon.org.ua/ - Всё для вашей школы: Музыкальные школьные звонки, Система видеонаблюдения, Система озвучивания актового зала и линеек, Система управления электрическими звонками, Часофикация и Звонки электрические, Система учета рабочего времени.

0  
28. Олександр   (18.07.2013 13:33)
Доброго дня!
В інституті проводиться відбір кращих студентів 4-го курсу для зарахування до магістратури. Наявні 6-ть місць безкоштовного навчання та одне платне. 4 студента здали спеціальний предмет та англійську мову на "5" інші на "4" і "5" або "5" і "4" відповідно. Поряд з цим, ті студенти, які мають нижчі результати екзаменаційного відбору мають більше рейтинг. Мотивація - нарахування додаткових балів за активну участь, олімпіади, друкарські роботи. Зрозуміло, як що це відбувається між студентами, які здали конкурсні екзамени за однаковими балами. І не зрозуміло, коли це враховується між студентами, які здали екзамени з різними балами?
ПИТАННЯ! Яким документом визначено порядок проведення відбору кращих студентів для безкоштовного навчання в магістратурі? Чи дійсно перевагою при відборі є не результати екзаменів, а громадська або інша активна діяльність студента в інституті.
З повагою, Олександр

0  
27. Лариса   (05.12.2012 14:21)
Добрий день. Моя дитина навчається в Брацлавському агро-економічному коледжі.В гуртожитку не отолюється взагалі вимушені були купити обігрівач. Коли діти були на парах комендант зайшов в кімнату без відома дітей сама перевернула кімнату всю знайшла обігрівач та забрала його. Чи мають право вони ходити самі по кімнатах?За гуртожиток ми платимо 150грн.в місяць благодійну допомогу на початку навчального року сказали заплатити невже не можна палити в гуртожитку нормально адже ніхто не верне наші затрати на лікування

0  
26. Артем   (02.12.2012 16:57)
Чому не опалюється Луцький Національний Технічний Університет? Це не навчання - це тортури холодом!!!Це перевірка наших дітей на виживання?Чому керівники бездіяльні?Будь ласка,ДОПОМОЖІТЬ!!!2

0  
25. Максим марченко   (17.11.2012 20:51)
Я студент першого курсу . Тальянківського Аграрно технічного коледжу Уманського НУС.Хочу запитати чому моя степендія становить лише 396гривень? Буду вдячний за відповідь!


Имя *:
Email *:
WWW:
Все смайлы
Код *:
Форма входа
Друзья сайта

Союз образовательных сайтов

Клуб студентов "Технарь"Кнопка сайта


Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Surzhik © 2021