Технарь
Меню сайта
Наш опрос
Что Вас заинтересовало бы на сайте?
Всего ответов: 2031
Главная » Каталог сайтов » Наука и образование

Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України
http://www.mon.gov.ua/ 21.03.2009, 17:13

Міністерство освіти і науки України

Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України. На даному сайті можна знайти всі закони, положення, постанови, накази і т.д., що стосуються різних рівнів освіти. На сторінках сайту також можна дізнатись останні новини, які відбулись в освіті, перспективи розвитку, діяльність органів управління освітою. Сайт має систему пошуку, що дозволяє здійснювати пошук тих чи інших документів, систему розсилки, підписавшись на яку можна отримувати всі новини на власний e-mail. Крім того, всі гості та відвідувачі сайту можуть поспілкуватись на форумі, задати запитання та отримати відповідь. Такий сайт стане в нагоді всім, хто працює в сфері освіти та навчається.

Категория: Наука и образование | Добавил: surzhik | Автор: Міністерство освіти і науки України
Переходов: 16998 | Рейтинг: 3.0/69 |
Всего комментариев: 3031 2 3 ... 30 31 »
303 bogdan23457  
Доброго дня, склалася така ситуація що я після 9 класу поїхав навчатися в польшу але не в інститут а в коледж якщо перевести на українську, зараз навчаюся на 4 курсі школьні предмети за 11 клас вже давно пройшли, питання полягає в наступному чи можу я взяти зараз якісь папери з польського коледжа щоб получити на україні атестат за 11 клас або щоб мене допустили до ЗНО?

302 djusenko98  
Здравствуйте, я хотела бы узнать, если я поступила в этом году в университет на бюджет, и если через пол года меня отчислят, то смогу ли я на следующий год снова поступить на бюджет? либо в случае если я сама спустя пару месяцев заберу документы?

301 kashchuk_tanya  
скажіть будь-ласка,чи можна з іноземної мови здати контрольне усне говоріння(текс напам"ять) на наступний урок.кінець семестру,велике навантаження,не встигли вивчити вчасно,отримали 1,на наступний урок дочка вивчила,але здати не дозволили).чи може вчитель заставляти дитину переписувати контрольну,якщо на її думку дитина не могла написати так гарно,а отже -списала?

300 Натка  
Доброго дня. Дайте, будь ласка, відповідь на питання: Чи має право інститут, в якому я навчалася на державній формі і отримувала степендію, записувати роки навчання як стаж в трудову книжку? Якщо ні, то куди мені звертатися?

299 Анна  
Учитель.Работаю в Донецке дистанционно. Продолжает ли идти трудовой стаж и сохраняется ли возможность ухода на выслугу?

298 Лілія  
Доброго дня.Моя племінниця закінчила сільхоз.коледж в м.Нікополі.Але диплом не віддають поки не буде трудового місця. Це юридично так?

297 natochka  
Здраствуйте! На групі подовоженого дня 41 учень, це за нормативними документами норма??

296 Миколаенко Ирина  
Здравствуйте! Я работаю учителем физкультуры в украиноязычной школе в Донецкой области. Делопроизводство я веду на украинском языке. Могу ли я проводить уроки на русском языке. Спасибо.

295 Олексій  
Доброго дня! згідно Постанови "Про Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням" випускники зобов’язуються прибути на місце направлення на роботи і пропрацювати там 3 роки. Я зараз навчаюся у ВНЗ і маю офіційну роботу, але не за спеціальністю. Чи маю я право відмовитися від направлення на роботу без неприємних наслідків (поверненя коштів, витрачених на Вас державою....)

294 Ольга  
Доброго дня! Дайте, будь-ласка , відповідь на запитання : чи потрібно писати заяву на заміну вчительки, що знаходиться в декретній відпусці так як вона працювала в нашій школі по сумісництву (6 годин) а у мене є наказ на неповне педагогічне навантаження?

1-10 11-20 21-30 ... 291-300 301-303
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта

Союз образовательных сайтов

Клуб студентов "Технарь"Кнопка сайта


Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Surzhik © 2019