Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України - Наука и образование - Каталог сайтов - Технарь - сайт для студентов и преподавателей
Технарь
Меню сайта
Наш опрос
Что Вас заинтересовало бы на сайте?
Всего ответов: 2019
Главная » Каталог сайтов » Наука и образование

Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України
http://www.mon.gov.ua/ 21.03.2009, 17:13

Міністерство освіти і науки України

Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України. На даному сайті можна знайти всі закони, положення, постанови, накази і т.д., що стосуються різних рівнів освіти. На сторінках сайту також можна дізнатись останні новини, які відбулись в освіті, перспективи розвитку, діяльність органів управління освітою. Сайт має систему пошуку, що дозволяє здійснювати пошук тих чи інших документів, систему розсилки, підписавшись на яку можна отримувати всі новини на власний e-mail. Крім того, всі гості та відвідувачі сайту можуть поспілкуватись на форумі, задати запитання та отримати відповідь. Такий сайт стане в нагоді всім, хто працює в сфері освіти та навчається.

Категория: Наука и образование | Добавил: surzhik | Автор: Міністерство освіти і науки України
Переходов: 16700 | Рейтинг: 3.0/69 |
Всего комментариев: 3031 2 3 ... 30 31 »
303  
Здравствуйте, я хотела бы узнать, если я поступила в этом году в университет на бюджет, и если через пол года меня отчислят, то смогу ли я на следующий год снова поступить на бюджет? либо в случае если я сама спустя пару месяцев заберу документы?

302  
скажіть будь-ласка,чи можна з іноземної мови здати контрольне усне говоріння(текс напам"ять) на наступний урок.кінець семестру,велике навантаження,не встигли вивчити вчасно,отримали 1,на наступний урок дочка вивчила,але здати не дозволили).чи може вчитель заставляти дитину переписувати контрольну,якщо на її думку дитина не могла написати так гарно,а отже -списала?

301  
Доброго дня. Дайте, будь ласка, відповідь на питання: Чи має право інститут, в якому я навчалася на державній формі і отримувала степендію, записувати роки навчання як стаж в трудову книжку? Якщо ні, то куди мені звертатися?

300  
Учитель.Работаю в Донецке дистанционно. Продолжает ли идти трудовой стаж и сохраняется ли возможность ухода на выслугу?

299  
Доброго дня.Моя племінниця закінчила сільхоз.коледж в м.Нікополі.Але диплом не віддають поки не буде трудового місця. Це юридично так?

298  
Здраствуйте! На групі подовоженого дня 41 учень, це за нормативними документами норма??

297  
Здравствуйте! Я работаю учителем физкультуры в украиноязычной школе в Донецкой области. Делопроизводство я веду на украинском языке. Могу ли я проводить уроки на русском языке. Спасибо.

296  
Доброго дня! згідно Постанови "Про Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням" випускники зобов’язуються прибути на місце направлення на роботи і пропрацювати там 3 роки. Я зараз навчаюся у ВНЗ і маю офіційну роботу, але не за спеціальністю. Чи маю я право відмовитися від направлення на роботу без неприємних наслідків (поверненя коштів, витрачених на Вас державою....)

295  
Доброго дня! Дайте, будь-ласка , відповідь на запитання : чи потрібно писати заяву на заміну вчительки, що знаходиться в декретній відпусці так як вона працювала в нашій школі по сумісництву (6 годин) а у мене є наказ на неповне педагогічне навантаження?

294  
Скажіть, будь ласка, в яких випадках можна оформити вільне відвідування занять студентом ВНЗ? Или індивідуальний графік?

1-10 11-20 21-30 ... 291-300 301-303
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта

Союз образовательных сайтов

Клуб студентов "Технарь"



Кнопка сайта


Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Surzhik © 2017